O nas

Jesteśmy ekspertami w tym, czym się zajmujemy:

Od ponad 20 lat zajmujemy się importem samochodów z krajów Europy zachodniej (głównie z Niemiec). Naszą specjalizacją są samochody roczne marek premium – Audi, BMW, Mercedes, Porsche czy Volvo. Sprzedajemy równie samochody 2 – 3 letnie.  Są to samochody, które największy spadek ceny mają już za sobą a ich wiek i przebieg gwarantuje jeszcze długą i bezproblemową eksploatację. Sprowadzamy wyłącznie samochody bez-wypadkowe, z udokumentowaną historią. Od samego początku staramy się być pionierami, pragniemy wprowadzać nowe standardy w sprzedaży samochodów oraz obsługi klienta. Obecnie nasze standardy są identyczne jak w salonach marek premium.

W naszej ofercie zawsze znajduje się około 200 samochodów. Są to auta w naszym salonie jak i samochody do sprowadzenia. Auta pochodzą z sieci dealerskich oraz od naszych klientów - są to samochody odkupione (głównie z polskiej sieci dealerskiej).

Oferujemy Państwu program samochodów na specjalne zamówienie z bardzo krótkim czasem realizacji (do 10 dni roboczych).

Jak działamy:

Sprowadzamy samochody pod indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu samochód jest „uszyty” jak garnitur na miarę. To Państwo określają, jakie wymagania ma spełniać pojazd, który chcecie kupić. My przygotowujemy szczegółową ofertę. Jeśli, oferta trafi w Państwa gusta, sprowadzimy dla Państwa dane auto w ciągu kilku dni i załatwimy wszelkie formalności z tym związane - Państwu pozostanie jedynie rejestracja oraz radość z eksploatacji.

Nasi klienci:

Naszymi klientami są zarówno firmy te duże i małe jak i klienci indywidualni z całej Polski. Przez lata naszej działalności wprowadziliśmy standardy, które pozwalają nam sprawnie i rzetelnie realizować zamówienia. Dzięki temu nasi klienci chętnie do nas wracają po kolejne auta oraz polecają naszą firmę.

Finansowanie i ubezpieczenie

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szeroki wachlarz produktów finansowych oraz ubezpieczeniowych.

W zakresie finansowania współpracujemy z takimi firmami jak: EFL, Getin Leasing, Impuls Leasing, MLeasing, Raiffeisen leasing oraz Getin Bank i Santander.

W zakresie Ubezpieczenia współpracujemy z ponad 10 towarzystwami.


Bezwarunkowa gwarancja:

            Dajemy Państwu bezwarunkową gwarancję legalnego pochodzenia zakupionego u nas pojazdu, dzięki czemu macie Państwo pewność, że nabyty u nas samochód jest sprawdzony, a transakcja z nami nie jest obarczona ryzykiem.